Vítejte

Tramtadá produkty jsou inspirované severským designem a jeho jednoduchostí, s použitím těch nejkvalitnějších materiálů, vyrobeny ručně a s láskou v České republice.
Jsme boží sledujte nás

Blog

Také máte rádi produkty, které mají více možností využití a zároveň i více možných podob? Já to zbožňuju! A mohu Vám říct, že Tramtadá zavinovačka je jednou z nich!

Ale pojďme si to říct trochu postupně. Zavinovačka patří do základní výbavičky pro miminko, miminko je v ní pěkně v teplu a bezpečí, lépe se s ním manipuluje. Pomáhá při bolestech bříška nebo když se dítě budí svýma ručičkama, můžete mu ručičky zabalit do zavinovačky. Vždy byste měli dohlédnout na to, aby byla šňůrka utažena bezpečně tak, aby se do ní miminko nemohlo zamotat nebo si jinak ublížit.

Z čeho je vyrobena?

Na výběru materiálů si u všech produktů opravdu zakládám, proto vybírám pouze materiály s dostupnými atesty oekotex stadard 100 třídy 1 – vhodné pro děti do tří let a látky jsou to opravdu pevné a kvalitní. O atestech Vám napíši třeba zas příště. Navíc veškeré materiály jsou až na výjimky vyrobeny v České republice a samotná zavinovačka také.

Jak využít Tramtadá zavinovačku?

Tady je pár tipů, jak lze všestranně využít Tramtadá zavinovačku a kolik různých podob lze z jedné zavinovačky vytvořit. Každá zavinovačka je oboustranná a to jak čtvercový díl, tak díl obdélníkový, který slouží k úvazu a utažení zavinovačky, čímž se hned nabízí několik podob zavinovačky a s jednou zavinovačkou uděláte minimálně dvojnásobnou parádu!

Jako další využití se nabízí využít pouze čtvercového dílu zavinovačky, třeba pokud Vaše dítko už nebude vyžadovat spánek v zavinovačce. A jak tento čtvercový díl využít? Třeba jako parádní zateplenou dečku do postýlky, kočárku, autosedačky. A nebo jako podložku na pasení koníčků a hrací deku. Ale určitě najde i jiné využití, to už nechám na Vaší představivosti.

Jak správně uvázat zavinovačku? V tom Vám pomůže tento obrázkový návod:

 

 

 

Jestli jste doteď váhali s koupí zavinovačky, tak už neváhejte, ta investice za to rozhodně stojí a novopečené mamince udělá určitě velkou radost!

 

 

1 komentář

Leave a comment