Vítejte

Tramtadá produkty jsou inspirované severským designem a jeho jednoduchostí, s použitím těch nejkvalitnějších materiálů, vyrobeny ručně a s láskou v České republice.
Jsme boží sledujte nás

Blog

Veškeré tramtadå výrobky jsou vyrobeny s největsí láskou z těch nejkvalitnějších materiálů, proto, aby Vám výrobky zůstaly dlouho krásné, věnujte jim péči a můžou třeba sloužit i dalším dětem. A nikdy nezapoměňte dodržovat bezpečnostní pravidla.

Hnízdečko pro miminko se skládá ze dvou částí a to z mantinelové části a matrace, která lze vyjmout. O každou tuto část je potřeba se starat odlišně. Hnízdo s mantinelovou částí můžete prát v pračce na 30 stupňů na jemný program, po vyndání z pračky načechrejte do požadovaného tvaru a nechte volně schnout. Matraci perte v ruce do 40 stupňů. Ani jednu část nesušte v sušičce, chemicky nečistěte. Po uschnutí obou částí, vložte matraci zpátky do hnízda a dále používejte.

U hnízda vždy dodržujte bezpečnostní pokyny
– Hnízdo neslouží k přenášení miminka
– Vždy se ujistěte, že šňůry od hnízda jsou bezpečně uloženy pod hnízdem (pokud se dítě moc vrtí, šňůry pro větší bezpečnost můžete vytáhnout úplně z hnízda pryč)
– Pokud hnízdečko používáte na společné spaní v manželské posteli, vždy jej umístěte dostředu postele, aby nehrozilo překulení, spadnutí
– Vždy se ujistěte, že je hlava miminka uložena bezpečně v hlavové části hnízda
– Pokud dítě pase v hnízdečku koníčky, či se umí plazit, přetáčet, nenechávejte jej bez dozoru
– Hnízdo musí být vždy umístěno na pevném, rovném povrchu
– Miminko v hnízdo ukládejte nejlépe na záda či na bok, vždy dbejte na jeho bezpečí
– Miminko v hnízdě nikdy nenechávejte bez dozoru dopělé osoby ne však pod vlivem návykových látek
– Tyto zásady jsou opravdu důležité a zajišťují bezpečnost Vašeho dítěte, v jiném případě může hrozit vážné zranění či smrt

Jelikož se ve většině případů jedná o produkty pro malé děti, je vhodné je před začátkem používání vyprat v pračce na 30 stupňů na jemný program. Pokud se jedná o malý flíček, můžete zkusit použít žlučové mýdlo, ale vždy je lepší vyprat celý výrobek, aby se třením látky nevytvořily žmolky. Výrobky nesušte v sušičce a žehlete pouze z bavlněné strany na mírný stupeň, nikdy nežehlete polyesterovou část výrobku (minky). Mantinely a zavinovačky žehlete na mírný stupeň a netlačte při žehlení žehličkou na výrobek. U kousátka sejměte textilní část a vyperte v pračce, dřevěný kroužek můžete opláchnout pod proudem vody. Dekorační sloník je určen, jak název napovídá k dekoraci a nesmí se ani sušit v sušičce, ani žehlit.

U čepic, nákrčníků a čelenek z biobavlny platí stejné pravidlo, perte na 30 stupňů, nesušte v sušičce a chemicky neošetřujte. Navíc, pokud chcete, aby si biobavlna zachovala své vlastnosti, používejte ekologické produkty na praní. Můžete přežehlit na mírný stupeň.

1 komentář

Leave a comment