Vítejte

Tramtadá produkty jsou inspirované severským designem a jeho jednoduchostí, s použitím těch nejkvalitnějších materiálů, vyrobeny ručně a s láskou v České republice.
Jsme boží sledujte nás

Blog

Hnízdečka pro miminka si zaslouží péči, proto jako malý dárek ke koupi každého hnízda, dostanete protiprašný obal. A k čemu je takový obal dobrý? Je dost možné, že s hnízdečkem budete chtít i cestovat, abyste Vašemu miminku dopřáli komfort i na cestách a nemuseli se tahat s cestovní postýlkou. Aby se Vám však na cestách hnízdečko neušpinilo, jednoduše ho vložíte do prostiprašného obalu, ve kterém lze s hnízdem i snadněji manipulovat (chytnete si ho za šňůrky na obale a nesete jej). Samozřejmě, pokud máte hnízdečko koupeno už nějakou dobu s předstihem, než se Vám miminko narodí, je vyprané a nechcete, aby se Vám na něj v mezičase, než se ten Váš drobeček narodí, prášilo, vložte do obalu hnízdo. Obal na hnízdo je ušit z netkané textilie a lze jej prát v pračce, doporučuji ruční praní na 30 stupňů, obal nežehlete a nesušte v sušičce.

 

 

 

 

A jako prémie, obaly na hnízdečka mi vyrábí firma, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením a jelikož jsem sama zdravotně znevýhodněná, jsem ráda, že je aspoň touto cestou mohu podpořit a vy také.

Žádné komentáře

Leave a comment