Vítejte

Tramtadá produkty jsou inspirované severským designem a jeho jednoduchostí, s použitím těch nejkvalitnějších materiálů, vyrobeny ručně a s láskou v České republice.
Jsme boží sledujte nás
Title Image

O nás

Jak to všechno začalo?

Bylo mi 24 a myslela jsem si, že jsem si vše zlé v životě už vybrala, opak byl však pravdou. Byla jsem šťastná, že jsem těhotná a že začneme novou, hezčí kapitolu života a konečně se mi splní můj sen mít svou rodinu. Tento moment bohužel trval pouze okamžik, jelikož z mé běžné návštěvy u kardiologa se stal doslova boj o přežití, jelikož mi hrozili s transplantací srdce a tak jsme se museli rozhodnout co dál. Nebudu Vám lhát, toto rozhodnutí nebylo vůbec lehké, ale rozhodli jsme se, že první se musím uzdravit já a vlastního dítěte se snad také dočkáme… A jelikož jsem měla zakázáno chodit do práce a do školy (a běžně jsem dělala obojí naráz) a už mi začalo být lépe, začala jsem šít zatím alespoň pro Vaše děti a postupem času se chtěla odlišit od jiných výrobců. A protože miluju jednoduchost a s ním i severský styl, rozhodla jsem se vyrábět i produkty, které budou designově jednoduché, vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, a které k sobě navzájem budou ladit, protože i děti si zaslouží mít styl.

Pokud je to možné, snažím se používat české materiály, ale najdete u mě i dyzajnové látky s původem z Ameriky, které jsou svým designem jedinečné a dovolují mi sladit vybavení od čepice po deku či hnízdo ve stejném dyzajnu. Samozřejmě všechny látky mají ty nejvyšší certifikáty OEKOTEX 100 třídy 1 (materiály vhodné pro děti do tří let) a u biobavlny s GOTS certifikáty – proč jsem se rozhodla používat biobavlnu a v čem tkví její kouzlo se dočtete na blogu.

 

Starejte se o sebe a své drobečky s největší láskou, protože život máme jen jeden a ne vše je v našem životě samozřejmé. A pokud mě budete chtít koupí mých výrobků podpořit, budu moc ráda.

 

Kristina

Mé jméno je Kristina, narodila jsem se v roce 1991 a už od malička mě baví tvořit. Pokud se o mně chcete dozvědět něco více, přečtěte si rozhovor se mnou nebo mě můžete i přímo sledovat na instagramu.

Chcete se dozvědět něco víc o Tramtadá? Přečtěte si rozhovor se mnou u Kačky, alias Smoothcooking smoothcooking.cz/…/start-up-mesice-tramtada

nebo se inspirujte dárky pro budoucí maminky u TerezaInOslo

http://www.terezainoslo.com/2017/12/tipy-na-darky-pro-budouci-maminky-nejen.html#.WisZNE594b8.facebook

Nově lze tramtadå výrobky zakoupit i v Brně, krásném obchůdku s autorskou tvorbou Place Baby na Čápkově ulici

Different Uniforms

If there is a gay uniform, the differences are in how each man coordinates the details: the brand and cut of the jeans, belts and boots.

Lance Loud

Designer

Art Perfection

A designer knows he has achieved perfection not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away.

George Hill

Artist

Wonderful Design

You can design and create, and build the most wonderful place in the world. But it takes people to make the dream a reality.

Walt Disney

Animator

Appearance is a statement

Fashion is not always about what's new, it's also about what's good. And I think if you need to see what's good, you have to be there.

Alber Elbaz

Designer